Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Apartament gol de 4 ani - este legal sa fiu pus la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Apartament gol de 4 ani - este legal sa fiu pus la intretinerea lunara cu 0.5 persoane??

sunt plecat din tara de mai bine de 4 ani, timp in care apartamentul meu de 2 camere din Sect.4 Bucuresti este nelocuit. Sunt pus la intretinerea lunara cu 0.5 persoane (minimum, spune asociatia). Pe timpul iernii insa se adauga incalzirea si citirea repartitoarelor, care pe timp friguros se ridica la 100-200 de lei lunar, chiar daca toate caloriferele sunt inchise !!! Este legal ca eu sa fiu obligat la plata incalzirii si la citirea (electronica) a repartitoarelor ??? va multumesc mult !
va multumesc mult! sarbatori de iarna fericite va doresc ! :o))