Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mosteniri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mosteniri

Daca mostenitorii inclusi intr-un titlu de proprietate renunta la o parte din avere pentru unul din mostenitori acesta poate iesi din indiviziune?
daaa

nu inteleg cum poate face o cerere in baza unui titlu la care a renuntat