Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... documente angajare soferi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

documente angajare soferi

Buna seara,

va rog mult ajutati-ma si pe mine cu un contract cadru pentru angajarea unui sofer, fisa de post reguli in asa fel incat eu angajatorul sa nu patesc nimic atat din partea institutiilor statului, cat si din partea soferului (atunci cand fura, loveste masina, etc.)

va rog.....

Model de c.i.m.
[ link extern ]

fisa postului
[ link extern ]
Neata,

multumesc mult!!!