Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte necesare vanzare-cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte necesare vanzare-cumparare

Buna ziua,
pentru a putea vinde,, acte vanzare/cumparare cu clauza de intretinere,, gospodaria din mediul/rural,casa locuibila+teren care sunt actele necesare?
cu aproximatie un pret pentru aceste acteputeti sa ma informati?
suprafata totala este de 15 arii.
multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~