Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Anularea apelului ca netimbrat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Anularea apelului ca netimbrat

: Anulează apelul ca netimbrat.Fără cheltuieli de judecată.
este definitiva? nu mai pot sa fac absolut nimic?
Vi s-a pus in vedere taxa de timbru si nu ati achitat-o?
da....nu se mai poate face nimic?
Nu, hotararea este definitiva.
Hm,tare,eu din contra v-as intreba : de ce nu ati timbrat?!Poate mai este vreo speranta de revizuire.

quiras, utilizator
nu am fostc acasa si toate instiintarile au ridicat si semnat sotia mea..(asa e viata in tara)