Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM

Buna dimineata!
Vreau sa-mi spuna cineva, daca am un angajat, pensionat pe caz de boala, cu jumatate de norma si contract pe perioada determinata, pot sa-i modific durata contractului pe perioada nedeterminata?!?
Va multumesc.
Da, ii puteti modifica durata c.i.m. din determinata in nedeterminata.
Multumesc!!