avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 433 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturile salariatului angajat in locul altuia (aflat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturile salariatului angajat in locul altuia (aflat in concediu de crestere copil)

As dori sa stiu ce drepturi am in cazul in care sunt angajata, pe durata determinata, pentru a inlocui o persoana aflata in concediu de crestere copil. Am dreptul la acelasi salariu, aceleasi beneficii (prime, bonusuri, etc)?
Cel mai recent răspuns: flowerpower , utilizator 14:47, 9 Aprilie 2015
Am inteles, multumesc inca o data!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Codul muncii monica.mistretu@yahoo.com monica.mistretu@yahoo.com BUNA SEARA.SUNT ANGAJAT AL UNEI INSTITUTII PUBLICE PE PERIOADA DETERMINATA IN BAZA UNUI ORDIN DE FUNCTIONARE. VA ROG SA-MI COMUNICATI DACA ... (vezi toată discuția)
Cim perioada determinata mireille_is mireille_is Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu o informatie..daca o persoana angajata pe perioada determinata pe un post de asistent medical doreste sa isi ia ... (vezi toată discuția)
Concediu toro toro Buna Ziua ! ... din data de 28.10.2015 am intrat in pensie la limita varsta . La inchiderea CIM datorita pensionarii am fost solicitat a mai ramane o perioada ... (vezi toată discuția)