Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturile salariatului angajat in locul altuia (aflat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturile salariatului angajat in locul altuia (aflat in concediu de crestere copil)

As dori sa stiu ce drepturi am in cazul in care sunt angajata, pe durata determinata, pentru a inlocui o persoana aflata in concediu de crestere copil. Am dreptul la acelasi salariu, aceleasi beneficii (prime, bonusuri, etc)?
Am inteles, multumesc inca o data!