Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procura notariala retragere diploma BAC facultate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procura notariala retragere diploma BAC facultate

Buna ziua.
Are cineva idee cat m-ar putea costa o Procura prin care imputernicesc pe cineva sa imi retraga diploma de BAC de la facultate?
Multumesc.
Preţul unei procuri sau împuterniciri notariale diferă în funcţie de tipul şi complexitatea acesteia.
[ link extern ] /

[ link extern ]

40 lei plus TVA la orice birou notarial
ionut iftime a scris:

40 lei plus TVA la orice birou notarial

Nu la orice birou. Atat e minimul.