avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 754 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procura notariala retragere diploma BAC facultate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procura notariala retragere diploma BAC facultate

Buna ziua.
Are cineva idee cat m-ar putea costa o Procura prin care imputernicesc pe cineva sa imi retraga diploma de BAC de la facultate?
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: raluk0207 , utilizator 09:24, 14 Septembrie 2017
Preţul unei procuri sau împuterniciri notariale diferă în funcţie de tipul şi complexitatea acesteia.
[ link extern ] /

[ link extern ]

40 lei plus TVA la orice birou notarial
ionut iftime a scris:

40 lei plus TVA la orice birou notarial


Nu la orice birou. Atat e minimul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pret acte notar ! Adriana68 Adriana68 Pentru o casa la tara, in valoare de 5000 euro, verisorul meu doreste sa-mi doneze partea lui. Exista cadastru pe proprietate, insa, procura notariala ... (vezi toată discuția)
Recuperare diploma bac Alina Pop Alina Pop Buna ziua. Anul trecut in iulie m-am înscris la concursul de admitere al unei facultăți. Am intrat pe un loc cu taxa, am plătit prima transa de 800 de lei, ... (vezi toată discuția)
Plecare in turcia cu masina -leasing CRIS TIMISOARA CRIS TIMISOARA va rog sa-mi spuneti daca e nevoie ca imputernicirea data de firma de leasing pentru a pleca in afara tarii ( in cazul de fata in Turcia) trebuie tradusa si ... (vezi toată discuția)