Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... bilant 2014
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

bilant 2014

Buna ziua!
O firma care in anul 2014 a avut cifra de afaceri 0 dar a facut cate achizitii de unelte se considera ca nu a avut activitate si trebuia sa depuna declaratie de inactivitate sau trebuie sa depuna bilant? Domeniul este prestari servicii si la Registru Comertului are declarata doar activitate de birou, nu are salariati. Multumesc.
Depune bilant.