Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ce se intampla daca fac aceeasi plangere si la Parchet ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

ce se intampla daca fac aceeasi plangere si la Parchet si la DNA??

Nu imi place deloc procurorul de la Parchet, care m-a audiat cu privire la plangerea penala impotriva judecatoarei.
Pot sa fac aceeasi plangere si la DNA, in speranta ca vor fi mai interesati??
Dar daca DNA nu se dezinvesteste??
Si vor fi interesati de aceeasi plangere, de care e interesat si Parchetul?!
Vor afla unul de la altul??
M-am decis azi... si am facut plangere la DNA pt santaj, in care am facut referire la cele 8 plangeri impotriva judecatoarei pt fals si abuz in serviciu.