Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Taxe vanzare apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Taxe vanzare apartament

Buna seara. Aveti idee cine plateste taxa la notar in cazul unui act de vanzare cumparare a unui imobil? Multumesc!
Daca nu se convine altfel atunci o plateste cumparatorul iar vanzatorul plateste impozitul pe vanzare.
Multumesc