Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Modalităţi de trimitere a citaţiei la domiciliu
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Modalităţi de trimitere a citaţiei la domiciliu

Vă adresez rugămintea să-mi spuneţi cum se trimit citaţiile la domiciliu (pentru un proces), prin formula simpla, în care se pun la cutia de scrisori, sau recomandat, să semnez de primire? Vă mulţumesc mult
~ Conținut șters la cerere ~