Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Executare silita
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Executare silita

Daca s-a dispus executarea silita,iar contractul d credit este fals si nul ,mai ales ca nu e semnat pe toate filele ,unde trebuie sa trimit plangere ?la Parchetul de care apartin eu ca si domiciliu?sau la cel de care apartine Euroline?Am trimis contestatie la executor,contestatie la Judecatoria sect 2 dar trebuie sa fac si aceasta plangere?O pot face eu,fara un avocat?
Avand in vedere aspectele prezentate vis-a-vis de legalitatea contractului,daca nu stapaniti procedura,este de preferat ca dosarul de executare silita sa fie atent si profesionist analizat de persoana specializata care eventual sa redacteze actiunea,sa va reprezinte si sa va apere interesele