Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incetare suspendare cim
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incetare suspendare cim

Buna ziua!

Am o angajata care de maine revine la lucru din CIC . Azi copilul implineste 1 an si 11 luni. Azi vreau sa operez in Revisal incetarea suspendarii . Intrebarea mea este daca data sfarsit suspendare CIM corespunde cu data incetare suspendare CIM.
Intr-adevar, data sfarsit suspendare = data incetare suspendare