Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratia 112

Buna ziua!
Pentru transmiterea declaratiei 112 online, cu sediul in Galati, jud Tecuci, se foloseste aceeasi adresa ca si la BUcuresti? (www.e-guvernare.ro)
Multumesc
Da, este unica la nivel national.