Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Daca sunt pensionar platesc contributie la pensie in ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Daca sunt pensionar platesc contributie la pensie in 2016?

Am un PFA din 2000 in activitate. Sunt pensionar din anul 2008. Platesc contributii la pensii in 2016 (CAS)- baza legala
Multumesc frumos
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc, dar nu am intrat inca in posesia bazei legale respectiv art din codul fiscal....