Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de mediu

Buna seara!
Doresc sa cumpar o masina pentru care s-a platit taxa de inmatriculare in 2008 si nu a fost recuperata. Masina a fost cumparata de la reprezentanta din Romania.
In acest caz mai platesc taxa de mediu?
Va multumesc!
Nu.