Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... fisa fiscala
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

fisa fiscala

Buna seara. Intrebare. Un an de zile am obținut si alte venituri la altă societate, suplimentar la salariu de baza. La casa de pensii trebuie sa depun o singura adeverinta cu dovada venitului brut suplimentar si cheltuielile aferente cas, somaj.
Buna seara,
Pt a solicita recalcularea pensiei trebuie sa depuneti o cerere insotita de adev de vechime eliberata de firma, un cupon de pensie (copie) si o copie C.I.