Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inchiriere in regim turistic
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inchiriere in regim turistic

Am o camera(una singura) pe care vreau s-o inchiriez in regim turistic.
Ce optiuni legale am pentru a demara o astfel de activitate?
Veți face un contract de închiriere pe care-l veți depune împreuna cu declaratia 220 („Declarația privind venitul estimat/norma de venit”)la anaf- pe raza careia aveți domiciliul
Citiți acest articol:
www.avocatnet.ro/content/art...