Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Contestatie Administratie de Proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Contestatie Administratie de Proprietari

Buna ziua, in urma respingerii unei contestatii facute catre Asociatia de Proprietari a blocului unde locuiesc si sunt proprietara, contestatie privind imputarea unor sume asupra carora le ceream explicatii privind baza de calcul si cea legala - cum au ajuns exact la acele sume si valori si nu la altele, va rog sa-mi indicati unde ma pot adresa mai departe ptr a se rezolva situatia amiabil si nu in instanta. Multumesc
Ar fi mult de scris si explicat insa concluzia este ca doresc ca aceasta contestatie sa fie analizata de o autoritate superioara Asociatiei de Proprietari care sa aiba competenta de a analiza contestatia facuta de mine si de a formula un raspuns. Care ar fi aceasta?
Interventie moderator
V-a raspuns @cyan