avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 693 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Pariere pe site-uri nespecificate de ONJN
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Pariere pe site-uri nespecificate de ONJN

Buna. As dori sa va intreb ceva legat de pariuri sportive si noile legi ce au fost aplicate in acest domeniu
Eu vreau sa imi fac cont pe un site turcesc de pariere.Mai exact AvrasyaBets.
Intrebarea mea este ca daca imi fac cont pe acest site si pariez incalc vreo lege si pot fii sanctionat ?
Am cautat pe site-ul ONJN si acest site nu apare nici pe lista neagra si nici pe lista approved.Sunt in dilema. Va multumesc
Cel mai recent răspuns: gamezcdr , utilizator 08:34, 21 Februarie 2016
Daca nu apare in lista lor nu-ti face cont pentru ca astia au prostul obicei sa bage siteuri pe lista neagra si sa te sanctioneze RETROACTIV.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Click site pariuri nelicentiat andreiionel andreiionel Am si eu o intrebare in legatura cu legistalia onjn. Daca in timp ce navighezi pe internet...esti directionat pe un site de pariuri aflat pe lista neagra ... (vezi toată discuția)
Amenda onjn aribasoiu aribasoiu Legalizandu-se pokerul in Romania, Partypoker trebuia sa achite datoria fata de statul roman pentru a-si lua licenta sa si desfasoare activitatea in Romania. ... (vezi toată discuția)
Cum pot contesta o amenda (50.000) data de onjn? basuionut basuionut Salut, am un website care promoveaza jocurile de noroc online, in data de 17 martie am fost chemat la ONJN pentru a primi o amenda imensa de 50.000 lei pentru ... (vezi toată discuția)