Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Pariere pe site-uri nespecificate de ONJN
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Pariere pe site-uri nespecificate de ONJN

Buna. As dori sa va intreb ceva legat de pariuri sportive si noile legi ce au fost aplicate in acest domeniu
Eu vreau sa imi fac cont pe un site turcesc de pariere.Mai exact AvrasyaBets.
Intrebarea mea este ca daca imi fac cont pe acest site si pariez incalc vreo lege si pot fii sanctionat ?
Am cautat pe site-ul ONJN si acest site nu apare nici pe lista neagra si nici pe lista approved.Sunt in dilema. Va multumesc
Daca nu apare in lista lor nu-ti face cont pentru ca astia au prostul obicei sa bage siteuri pe lista neagra si sa te sanctioneze RETROACTIV.