Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Cotract de comodat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Cotract de comodat

Buna ziua. Se poate incheia un contract de comodat intre o persoana fizica (comodant) si o persoana juridica (comodatar) pentru echipamente audio (amplificare sunet, incinte acustice etc.)? Daca nu, as dori sa stiu norma legala care interzice. Va multumesc.
Va multumesc.