Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Transfer in interesul seviciului
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Transfer in interesul seviciului

Buna ziua
Sunt functionar public la directia de taxe si impozite vreau sa ma transfer la ANAF in interesul serviciului, ANAF a transmis directiei de taxe si impozite transferul iar directorul institutiei nu vrea sa imi semneze transferul ce pot face in situatia data, cum as putea sa ii fortez mana sa imi aprobe transferul.=D>
Solicitati o audienta la seful directorului.