Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Expertul evaluator Anevar efectueaza lotizarea?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Expertul evaluator Anevar efectueaza lotizarea?

expertul evaluator unevar face propuneri de lotizare intr-un proces de partaj
Evaluatorul , atunci cand face o evaluare -imobil, va estima valoarea de piață a unei proprietăți imobiliare ca un tot, înainte de expropriere; valoarea de piață a ceea ce rămâne după expropriere; cuantumul daunelor suferite de o proprietate imobiliară avariată.

[Editare reclama]
Admin, administrator