Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... demisia fara preaviz
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

demisia fara preaviz

1 Care este procedura de introducere a demisiei pentru reziliere contract de munca fara preaviz. Eventual model.
2 Ce implicatii pot apare din partea angajatorului.
3 Exemple de incalcare a contractului de munca la care se poate incadra acest tip de demisie.
Vreau să plec la alta firma și vreau să îmi dau demisia ce trebuie să fac
Ghidul demisiei: Toate informatiile pe care trebuie sa le stii inainte sa renunti la un loc de munca
www.avocatnet.ro/articol_331...