Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mostenire de la parinti
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mostenire de la parinti

Buna ziua va rog un sfat detin un certificat de mostenitor pt. casa de la parinti cu acest C.M se poate depune la carte funciara ptr.o informatie ptr.a indentifica da ca parintii mei au avut teren ?si ce acte mai ieste nevoie ? Va multumesc
paris50paris, utilizator
Se poate face o adresa la camera notarilor ? sa se verifice da ca dupa 1990 sa vandut pamintul in numele parintitlor mei ? se pare ca cineva o ruda a mai indepartata a optinut acest pamant astept sfaturi va multumesc
paris50paris, utilizator