Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... contact
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

contact

cum poti afla adresa unui administrator /lichidator judiciar? Prin executor judecatoresc sau merge si printr-o adresa la instanta? Mentionez ca toata corespondenta trimisa catre persoana in cauza, care se ocupa de societatea intrata in insolventa, a fost returnata pe motiv - de adresa gresita. Cine poate comunica in acest sens, datele de contact? pentru a se lua legatura intr-un final cu administratorul judiciar?
multumesc frumos
exista un site cu tabloul lichidatorilor......dar puteti verifica si dosarul cauzei ca sa vedeti adresa actuala din oferta in baza careia a fost admis ca si lichidator in cauza......daca nu depuntei actele la dosar cu mentiunea "pentru lichidator".