Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fond finantare europeană
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fond finantare europeană

Buna ziua! As vrea sa stiu care pot fi urmarile in cazul in care accesez un fond european pentru agricultură iar eu studiez un alt domeniu de activitate( nu am fost întrebată, iar eu am omis să menţionez acest lucru- sunt ei obligaţi să verifice?). Ce se poate întâmpla din punct de vedere juridic? Vă mulţumesc!
In ghidul solicitantului aferent apelului de proiecte in cadrul caruia ati depus proiectul sunt specificate conditiile privind pregatirea in domeniu a solicitantului. Cititi ghidul, vedeti care sunt respectivele conditii si asigurati-va de indeplinirea acestora pana la finalizarea implementarii proiectului.
Mult succes!