Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... TAXA INMATRICULARE
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

TAXA INMATRICULARE

Bună ziua. Având în vedere că guvernanții noștrii modifică legile ca și cum și-ar schimba anumite articole de vestimentație, astfel bulversându-ne, vin cu o întrebare referitoare la taxa de înmatriculere/de mediu sau cum s-or mai fi chemând: Se mai plătește această taxă pentru un autoturism E4 adus din afară la data de 31.10.2016?
Da .