Forum Discuţii juridice Achiziţii publice ACHIZITIE DIRECTA
Discuție deschisă în Achiziţii publice

ACHIZITIE DIRECTA

Buna ziua. Am un proiect de decolmatare canal si vreau sa fac achizitie directa. In seap am gasit mai multi operatori economici care fac lucrari asemanatoare. Vreau sa stiu daca trimit invitatie la mai multi operatori economici sa imi prezinte oferte pentru proiectul meu este corect? Multumesc.
impreuna cu invitatia transmiteti si caietul de sarcini, si rugamintea de a posta in catalogul electronic oferta pentru achizitia dvs. pana la o anumita data.