Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Materiale publicitare
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Materiale publicitare

buna ziua!
in legatura cu materialele publicitare puse in clanta, in scara blocului sau mai rau lipite in scara blocului cu adezivi care nu se pot indeparta, care este legea care sanctioneaza pe titularii acestor acte de publicitate, fara acotrdul locatarilor, ca eu m-am uitat pe net si tot ce am gasit a fost despre materiale publicitate electorale, cate probabil sunt la moda acum :justcuz:
Nu exista o astfel de lege :)
mulltumesc