Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Spor de noapte functionari publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Spor de noapte functionari publici

Sporul de noapte se calculeaza din Legea 330 sau din Legea 284?
Legea 284/2010 spune ca sporul de noapte 25% se calculeaza din salariul de baza unde este inclus si sporul de vechime.