Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sporuri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sporuri

personalul de interventie de la ambulanta a fost dotat cu tablete pe care le poarta 12/12 ore-.pot beneficia de spor conform ord 547 anexa3 litera b punct 7 si care sunt pasii de urmat in obtinerea acestui spor?
Sporul se acorda in baza legii si a unei decizii a conducerii care sa mentioneze excat persoanele care il primesc.