avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sporuri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sporuri

personalul de interventie de la ambulanta a fost dotat cu tablete pe care le poarta 12/12 ore-.pot beneficia de spor conform ord 547 anexa3 litera b punct 7 si care sunt pasii de urmat in obtinerea acestui spor?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:50, 3 Ianuarie 2017
Sporul se acorda in baza legii si a unei decizii a conducerii care sa mentioneze excat persoanele care il primesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract colectiv de munca florintone florintone membrii comitetului director la un serviciu de ambulanta pot beneficia de sporurile ptconditii deosebite conform ord 547 anexa 3 litera b punct7?Acest ordin nu ... (vezi toată discuția)
Acordare spor registrator medical ronios ronios Buna ziua, doresc sa stiu daca in situatia mea ca registrator medical in cadrul Comp. Statistica, detasat pe Laboratorul de Anatomie Patologica ( din aceeasi ... (vezi toată discuția)
Spor sanatate Elym92 Elym92 Buna ziua! Sunt angajata la unitatea de transfuzii a SCJM. Am solicitat sporul care mi se cuvine in baza Legii 330/2009 Art.13 litera E. Raspunsul a fost ... (vezi toată discuția)