Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Ștergere cont consultant
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Ștergere cont consultant

Bună ziua. Vă rog frumos să îmi spuneți cum se poate șterge contul de consultant. Nu mai am timp pentru a sta pe internet și nu aș vrea să rămână un cont cu nota 2 disponibil online.
Adresati solicitarea dv prin mesagerie privata administratorul forumului