Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Stergere intrebare postata pe forum avocatnet
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Stergere intrebare postata pe forum avocatnet

Buna ziua,

Am postat o intrebare/topic si as dori sa o sterg, fara sa fie nevoie sa sterg/dezactivez contul. Cum procedez?
Este vorba de subiectul deschis aici :
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Multumesc!
freeluz, utilizator
Regulamentul forumului prevede ca utilizatorii pot interveni asupra topicurilor deschise timp de 30 de minute
Stergerea topicurilor poate fi realizata numai de catre moderatori sau de catre administratorul forumului
Sesizati prin mesagerie privata unul dintre moderatori sau administratorul forumului
In stanga acestei pagini, sub "Despre forum" este textul "vreau stergere date". Dati clik acolo.