Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... cod de operator
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

cod de operator

Buna ziua,
Am o nelamurire cu privirea atribuiri codului de operator baze de date. Astfel, va rog sa-mi spuneti, in masura in care cunoasteti, ce organism atribuie astfel de cod si cum se poate obtine totodata avand rugamintea de a-mi indica si legislatia in domeniu. Va multumesc anticipat
prelucrareaa datelor personale este reglementata de Legea 677/2001

autorizarea o da:
AUTORITATEA NAŢIONALÃ DE SUPRAVEGHERE A PRELUCRÃRII DATELOR CU CARACTER PERSONAL
(A.N.S.P.D.C.P.)
Str. Olari nr. 32, Sector 2, BUCUREªTI
Cod poştal 024057
Tel. +40212525599;Fax +40212525757
e-mail: anspdcp@dataprotection.ro
www.dataprotection.ro