Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Tribunal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Tribunal

Buna ziua!

Se poate da in judecata un angajator (institutie publica) pentru neefectuarea unui instructaj la angajare si pentru lipsa informarii personalului la angajare?
Multumesc pentru informatii!