Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte necesare constructie gard
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte necesare constructie gard

Buna ziua.
Pentru a construi gard stiu ca e necesara a.c. parcela nu a mai fost imprejmuita si nu am alte garduri langa.
Ce acte sunt necesare pentru a construi gardul,mentionez ca e la tara, in camp dar la strada.
Din ce materiale intentionati sa executati gardul ?
Daca intentionati sa executati imprejmuire cu stalp metalici +plasa sarma,panouri betonate,
este necesar sa solicitati autorizatie de constructie
Diriginte pt construcție gard
ynocentta a scris:

Din ce materiale intentionati sa executati gardul ?
Daca intentionati sa executati imprejmuire cu stalp metalici +plasa sarma,panouri betonate,
este necesar sa solicitati autorizatie de constructie

Maria MB a scris:

ynocentta a scris:

Din ce materiale intentionati sa executati gardul ?
Daca intentionati sa executati imprejmuire cu stalp metalici +plasa sarma,panouri betonate,
este necesar sa solicitati autorizatie de constructie

Iulian.t a scris:

Buna ziua.
Pentru a construi gard stiu ca e necesara a.c. parcela nu a mai fost imprejmuita si nu am alte garduri langa.
Ce acte sunt necesare pentru a construi gardul,mentionez ca e la tara, in camp dar la strada.