Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu 6 ore
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu 6 ore

Cat este salariul pentru un contract cu program part time 6 ore?
Salariul minim brut pentru un program de 6 ore/zi este de 1088 lei/luna.
Va multumesc!
Vad ca ar veni 812 net.

La 4 ore cat ar fi salariul?
Salariul minim brut pentru un program de 4 ore/zi este de 725 lei/luna.