Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Citarea
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Citarea

Sant administrator al societatii si parte in dosar penal
Dar nu am fost citat si audiat pe parcursul judecari procesului penal
Sa dat solutia ce pot sa fac
As dori un avocat
M ati inteles firma este judecata pe fond desfinteaza inscrisurile firmei
Dar administratorul societatii nu este citat niciodata
Se poate?
Aveți în bara de sus a acestei pagini ,, caută consultant''. Dați un clic acolo și alegeți-vă judetul apoi avocatul dorit.