Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... rezervari bilete online
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

rezervari bilete online

buna seara,nu stiu daca am postat unde trebuie dar am sa-mi duc nelamurirea pana la capat....as dori sa imi deschid o firma si un site dedicat rezervarilor de bilete de avion NUMAI online,as dori daca sunteti amabili sa ma indrumati cum sa fac acest lucru pas cu pas.Multumesc anticipat!
Contactati initial autoritatea nationala in drept ,eventual linii aeriene private
Pai si noua ce ne pica la faza asta? :))

Iti trebuie o firma , un sediu , un domeniu+gazduire, un site (script care sa aiba interfata pt utilizator +administrator) , contracte + o echipa in spatele tau care sa se ocupe de asistenta clienti (ca doar n-o sa le iei banutii fara sa le oferi suport 24/24 h ) si ... ohoohohoho inca mai cate lucruri.

Sper ca stii ce vrei sa faci.
Daca nu ... ar fii mai bine (pentru tine si pentru altii) sa te apuci de o afacere intr-un domeniu unde crezi ca esti as .
felixtm, utilizator
felixtm a scris:

Pai si noua ce ne pica la faza asta? :))

multe mulmumiri:))

multumesc dle.felixtm pt observatie dar lucrurile precizate de d-voastra nu sunt problema mea in cauza ci partea legala ....mai exact unde trebuie sa merg sa ma inregistrez ca agentie,daca am nevoie de vreun fel de licenta....adica la ce institutii in drept sa merg