Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... testament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

testament

Detin un testament inregistrat in anul 2003. In baza RNL acesta nu apare. Se poate implementa la aceasta data si cum se procedeaza? La ce notar se poate implementa? Multumesc.
Buna ziua,
Mergeti la un notar si discutati cu el!