Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Eroare in REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Eroare in REVISAL

PC-ul vechi s-a stricat. Am restaurat baza de date pe un laptop numai ca a fost restaurata baza de date de la 3 societati. numai la a noastra nu. E vorba de o arhiva de 10 ani. ....Am incercat orice...Va rog frumos! Daca ma poate ajuta cineva. Afiseaza;
Erorr: near line 13: no such column: IsProcent
Puteti recupera de la ITM, pe baza unei cereri, baza de date pe care sa o transferati apoi in noul calculator.
Folositi aplicatia Inspectiei Muncii sau una din programele de salarizare?
Folosesc aplicatia ITM-ului. Am salvat baza de date dar cand vreau sa o restaurez imi da eroare doar pe o singura societate si pur si simplu nu imi apare nimic, desi imi zice ca exista. Am incercat si la alt PC si este acelasi lucru. Cred ca este ceva legat de program....
Nu de program ci si de la salvarea bazei de date poate fi eroarea.

Trimiteti un email la Inspectia Muncii privind aceasta eroare.
inspectiamuncii@inspectiamuncii.ro
Cornel Vasile, Consilier juridic