avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Eroare in REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Eroare in REVISAL

PC-ul vechi s-a stricat. Am restaurat baza de date pe un laptop numai ca a fost restaurata baza de date de la 3 societati. numai la a noastra nu. E vorba de o arhiva de 10 ani. ....Am incercat orice...Va rog frumos! Daca ma poate ajuta cineva. Afiseaza;
Erorr: near line 13: no such column: IsProcent
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:32, 10 August 2017
Puteti recupera de la ITM, pe baza unei cereri, baza de date pe care sa o transferati apoi in noul calculator.
Folositi aplicatia Inspectiei Muncii sau una din programele de salarizare?
Folosesc aplicatia ITM-ului. Am salvat baza de date dar cand vreau sa o restaurez imi da eroare doar pe o singura societate si pur si simplu nu imi apare nimic, desi imi zice ca exista. Am incercat si la alt PC si este acelasi lucru. Cred ca este ceva legat de program....
Nu de program ci si de la salvarea bazei de date poate fi eroarea.

Trimiteti un email la Inspectia Muncii privind aceasta eroare.
inspectiamuncii@inspectiamuncii.ro
Ultima modificare: Joi, 10 August 2017
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal. transferul bazei de date de pe un calculator pe altul. martady martady Buna ziua va rog daca ma poate ajuta cineva : cum pot transfera baza de date din revisal de pe un calculator pe altul (nu mai folosesc calculatorul pe care ... (vezi toată discuția)
Transfer date revisal cristinasta cristinasta Buna ziua, am si eu o intrebare din pdv tehnic, cum as putea sa fac, si anume- am instalat Revisalul pe calculatorul de birou si tot de acolo am transmis ... (vezi toată discuția)
Probleme cu preluarea bazei de date revisal modimpex modimpex buna seara! am urmatoarea problema cu care as dori sa ma ajutati: am preluat contabilitatea unei asociatii de formare profesionala de la vechea firma de ... (vezi toată discuția)