Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Intabulare anexa - extravilan
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Intabulare anexa - extravilan

Am construit pe teren extravilan ( 20 metri de la ultima casa construită in intravilan) o casa , având o autorizație de construcție pentru anexa gospodărească; de asemenea am și un proces verbal de Receptie finalizare lucrări. Problema este ca nu o pot intabula. Ce mă sfătuiți ? Mulțumesc anticipat .
mariuss86 a scris:

Am construit pe teren extravilan ( 20 metri de la ultima casa construită in intravilan) o casa , având o autorizație de construcție pentru anexa gospodărească; de asemenea am și un proces verbal de Receptie finalizare lucrări. Problema este ca nu o pot intabula. Ce mă sfătuiți ? Mulțumesc anticipat .