Forum Discuţii juridice Executare silită Credit neplătit în Anglia, consecințe
Discuție deschisă în Executare silită

Credit neplătit în Anglia, consecințe

Am luat 10.000 de lire din anglia....ce se intampla daca părăsesc anglia de finitiv si ma întorc în românia?!!
Daca nu platiti creditul puteti fi executat silit,consultati un avocat local ptr.detalii
in UK nu este ca, in RO . Te declari falimentar si asta este .Timp de 6 ani esti in black list si nu poti face nici macar un abonament la tel.
aikidoro, utilizator
Ok ms frumos pt sfat.o sa ma adresez instanței în uk sa vad ce se poate face ...
Dar dacă aș avea un abonament la telefon neplătit în jur de 600 de lire aș putea avea probleme în România?