Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dilema!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dilema!!

Buna ziua!!sunt asistent personal al fiicei mele cu gr de handicap grav 1 ,platita din fonduri publice,si am un al doilea servici,acum ma obliga sa imi fac cerere de demisie si sa raman doar cu un singur servici.....care e legea clar???
Daca sunteti amabil,concret ce am de facut???va multumesc mult
Sa refuzati sa va dati demisia si sa insistati pe modificarea programului de munca la unul dintre angajatori.