Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale AUTORIZATII OBLIGATORII IN CAZUL UNITATILOR DE ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

AUTORIZATII OBLIGATORII IN CAZUL UNITATILOR DE ALIMENTATIE PUBLICA

ESTE OBLIGATORIU CA IN CAZUL UNUI BAR SA SE DETINA O AUTORIZATIE SANITAR VETERINARA CHIAR DACA IN ACEST TIP DE UNITATE NU SE COMERCIALIZEAZA NICI UN TIP DE ALIMENT DE ORIGINE ANIMALA?
~ Conținut șters la cerere ~