Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Plante, factori alergeni
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Plante, factori alergeni

Lucrez la bai plante ..abur temperatura factori nocivi alergeni de la praf plante.Nu primesc nici un spor!.As putea sa primesc si in ce categorie?
Veti putea primi spor la salariu, dupa caz, daca meseria dvs. va fi prevazuta cu sporuri in Regulamentul de acordare sporuri pentru sectorul de activitate bugetar din care faceti parte, dupa aprobarea acestui regulament prin HG.
Eventualele sporuri de care veti beneficia vor trebui nominalizate in contractul individual de munca al dvs.
Multumesc...