Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Procedura comunicare IP-uri
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Procedura comunicare IP-uri

in caz de accesare ruter fara drept de catre persoane straine,in cat timp e obligat furnizorul de net sa puna la dispozitia beneficiarului ip-urile care s-au logat la ruter intr-o anumita perioada?
am inteles,va multumesc.