avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 567 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Înființare II
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Înființare II

Buna ziua! As dori sa înființeze un PFA sau II pentru a practica terapii alternative (masaj terapeutic, reflexoterapie, osteopatie, fitoterapie, cristaloterapie) si nu stiu ce as putea sa fac ca sa mi se aprobe codul CAEN 8690 alte activitati referitoare la sănătatea umană care la PFA am văzut că nu il aproba registrul comerțului. La II ar merge? Ce as putea sa fac?
Cel mai recent răspuns: Mihai B L , utilizator 10:40, 3 Ianuarie 2018
Am auzit ca au mai pățit oameni pentru că nu le aproba decât dacă făceai pfa la finante, un pfi. Si din aceasta cauza ma intreb daca nu cumva e vina celor de la registru comerțului, ori ar aproba pe II.
Am auzit ca au mai pățit oameni pentru că nu le aproba decât dacă făceai pfa la finante, un pfi. Si din aceasta cauza ma intreb daca nu cumva e vina celor de la registru comerțului, ori ar aproba pe II.
Am auzit ca au mai pățit oameni pentru că nu le aproba decât dacă făceai pfa la finante, un pfi. Si din aceasta cauza ma intreb daca nu cumva e vina celor de la registru comerțului, ori ar aproba pe II.
Am auzit ca au mai pățit oameni pentru că nu le aproba decât dacă făceai pfa la finante, un pfi. Si din aceasta cauza ma intreb daca nu cumva e vina celor de la registru comerțului, ori ar aproba pe II.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Consultanta juridica - in calitate de persoana fizica autorizata monicaariton monicaariton Buna ziua, Am o intrebare. O persoana fizica autorizata poate oferi consultanta juridica pentru persoane juridice sau fizice?Bineinteles, daca este absolvent ... (vezi toată discuția)
Broker de asigurari ContSters138549 ContSters138549 Buna ziua, Va rog respectuos sa-mi dati cateva lamuriri referitor la posibilitatea infiintarii unei societati de asigurari si conditiile ce trebuiesc ... (vezi toată discuția)
Activitate asigurari si creditare just.rain just.rain buna ziua, o cerere de infiintare srl a fost respinsa de orc pt ca actul constitutiv continea si cateva coduri caen privitoare la activitatile de ... (vezi toată discuția)